Over Stad & Land

Over ons

Stad & Land NVM Makelaars zorgt voor de verkoop, aankoop, verhuur & taxatie van uw woning, appartement of bedrijfsruimte. Ook gaan wij voor de hoogste opbrengst in alle prijsklassen!

Hoe we dat doen? Met kwaliteit, ervaring, de grootste zorg & toewijding, maar vooral één-op-één contact. Wij begrijpen u, oftewel wij spreken uw taal. Vanwege onze jarenlange ervaring & de trends die we volgen, is Stad & Land NVM Makelaars er voor iedereen.

Ons NVM keurmerk betekent dat wij voor hoogwaardige kwaliteit & professionaliteit gaan. Door ons grote netwerk & het gebruik van social media brengen wij koper & verkoper snel bij elkaar. Dus blijf rustig zitten op uw stoel! Wij gaan voor u aan de slag.

55 jaar full service dienstverlening

Al ruim 55 jaar levert Stad & Land NVM Makelaars kwalitatief hoogwaardige diensten in onroerende zaken. Gezien onze persoonlijke betrokkenheid en NVM keurmerk bent u bij ons aan het juiste adres voor het beste resultaat.

Rob Puper RMT

Beëdigd makelaar/taxateur; vennoot

rob@stadenland.nl

Sander Puper K-RMT

Kandidaat Makelaar taxateur/vennoot

sander@stadenland.nl

Richard van Opstal RMT

Beëdigd makelaar/taxateur; vennoot

richard@stadenland.nl

Esther Raven

Aan-verhuuradviseur

esther@stadenland.nl

Olivier Klaasman

K-RMT i.o / Aan-verhuuradviseur

olivier@stadenland.nl

Kelly de Leeuw

Medewerkster binnendienst

kelly@stadenland.nl

Nicola Timmer

 A-RMT i.o / Medewerkster binnendienst

nicola@stadenland.nl

Anita Stoopman

Administratief medewerker

anita@stadenland.nl

    WAARMEE KUNNEN WIJ U HELPEN?

    Heeft u vragen, wilt u meer informatie of kunnen wij direct aan de slag? Neem vandaag nog vrijblijvend contact met ons op.


    010 – 452 666 6
    info@stadenland.nl
    afspraak maken